Facebook/ Илья Кива

Ремонтники розпочали заміну зруйнованої опори на одній із ЛЕП

Ремонтники працюють над лінією електропередач "Каховська - Титан".

Про це "5 каналу" повідомили у прес-службі "Укренерго".

За допомогою лінії "Каховська - Титан" електроенергію можна постачати до Криму і двох районів Херсонської області. У прес-службі повідомили, що бригада "Укренерго" уже пробурила яму для встановлення опори. На завтра планують монтаж конструкції та дротів та роботи на сусідніх опорах. Питання про підключення ЛЕП "Каховська-Титан" вирішуватимуть на кінцевій стадії переговорів при підписанні сторонами відповідного протоколу.

"У відповідності з домовленостями між нашими компаніями та мітингувальниками, сьогодні бригада зранку працює на об'єкті. На даний час завершені підготовчі роботи, звільнений майданчик, демонтується опора, просвердлено яму для установки нової опори, і ми плануємо сьогодні опору встановити. Завтра буде йти монтаж траверс-проводів на опорі. Післязавтра, можливо й завтра почнемо виправлення опор, що нахилилися в результаті розрізу проводів протестуючими", - зазначив начальник управління з інформаційної політики ДП НЕК "Укренерго" Зиновій Буцьо.

Як повідомляв 5.ua, заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу Ільмі Умеров повідомив, що кримські татари готові терпіти блокаду заради повернення півострова Україні.

Попередній матеріал
ВР проголосувала за призначення пенсій родичам загиблих на Майдані
Наступний матеріал
Рада прийняла закон про реформування державних і комунальних друкованих ЗМІ