hromadske.tv

"Продовольча блокада Криму": водії вантажівок лаштуються на ніч біля КПП

  Активісти продовжують блокування руху вантажівок на півострів.

  Як повідомляє Hromadske.tv, активісти продовжують блокувати рух вантажних автомобілів на в'їзді до окупованого російською владою Кримом. Тим часом водії вантажівок готуються до ночівлі біля пункту пропуску.

  Загалом на Херсонщині станом на кінець 17-ї год 20 вересня у чергах на в'їзд до Криму біля українських контрольних пунктів в'їзду-виїзду (КПВВ) залишались 240 вантажних автомобілів, які прибули сюди до початку "продовольчої блокади".

  Такі дані навів т.в.о. помічника начальника Азово-Чорноморського регіонального управління з питань взаємодії із засобами масової інформації Державної прикордонної служби України Максим Сорока, повідомляє "Укрінформ".

  "Перед КПВВ "Чаплинка" у черзі на в'їзд до Криму наразі (на кінець 17-ї години - ред.) залишаються 125, а на КПВВ "Каланчак" - 115 вантажних автомобілів з товарами. Усі ці автомобілі прибули на КПВВ "Чаплинка" і "Каланчак" до початку блокади. На КПВВ "Чонгар" вантажівок на в'їзд до Криму немає", - розповів Сорока.

  Він також зазначив, що пропуск цих автомобілів в Крим гальмується суміжною російською стороною. За останні чотири години на чаплинському напрямку вони пропустили на півострів лише 10 вантажівок, а на каланчацькому - 15 вантажівок, сказав Сорока.

  Нагадаємо, сьогодні раніше активісти заблокували вантажівкам усі пункти пропуску до Криму. Водночас правоохоронці Херсонської області звітують, що ситуація на контрольно-пропускних пунктах на в'їзді до окупованого півострова спокійна.

  Як повідомляв 5.ua, голова Меджлісу кримськотатарського народу, президент Всесвітнього конгресу кримських татар, Рефат Чубаров заявив, що активісти мають намір 20-21 вересня перекрити адміністративний кордон з Кримом.

  Попередній матеріал
  У ДПСУ розповіли, за що ФСБ затримала українського прикордонника
  Наступний матеріал
  Порошенко: Представники попередньої влади мають опинитися на лаві підсудних