intvua.com

"Продовольча блокада Криму": активісти оприлюднили вимоги до РФ

  "Нас не цікавить їх істерика і масована пропаганда", - зазначають активісти.

  Активісти, які блокують рух вантажівок на межі з окупованим російською владою Кримом, оприлюднили вимоги д РФ. Перелік вимог на своїй сторінці у Facebook розмістив уповноважений президента України у справах кримськотатарського народу Мустафа Джемілєв.

  "Нагадаємо наші вимоги по відношенню до РФ. Нас не цікавить їх істерика і масована пропаганда", - йдеться в дописі.

  Активісти навели такий перелік вимог:

  • Звільнення українських політв'язнів, яких тримають під арештом як у Криму, так і на території Росії: Ахтема Чийгоза, Мустафи Дегерменджі, Алі Асанова, Таіра Смедляєва, Олександра Костенка, а також Надії Савченко, Олега Сенцова, Олександра Кольченка, Геннадія Афанасьєва та ін.
  • Припинення політично мотивованого кримінального та адміністративного переслідування громадян України в Криму.
  • Усунення незаконних перешкод для роботи кримськотатарських та українських ЗМІ, безперешкодного допуску в Крим іноземних журналістів і міжнародних спостерігачів.
  • Зняття заборони на в'їзд у Крим лідерам кримськотатарського народу Мустафі Джемілєву і Рефату Чубарову, активістам національного руху Ісмету Юкселю і Сінаверу Кадирову.

  Нагадаємо, голова Меджлісу кримськотатарського народу, президент Всесвітнього конгресу кримських татар, Рефат Чубаров заявив, що активісти мають намір 20-21 вересня перекрити адміністративний кордон з Кримом. 

  Попередній матеріал
  Українські прикордонники затримали чотирьох пакистанських біженців, які прямували до Німеччини
  Наступний матеріал
  Активісти заблокували вантажівкам усі пункти пропуску до Криму
  Теги: