president.gov.ua

Порошенко запропонував уряду тимчасово припинити вантажне транспортне сполучення із Кримом

  Крім того, Порошенко пропонує невідкладно утворити робочу групу для аналізу питання щодо припинення вантажного транспортного сполучення та припинення товарообігу з окупованим півостровом.

  Президент України Петро Порошенко звернувся до прем'єр-міністра Арсенія Яценюка з листом, в якому запропонував "забезпечити тимчасове припинення вантажного автомобільного й залізничного сполучення з тимчасово окупованою територією в обидва напрями". Про це повідомили у прес-службі глави держави.

  Крім того, Порошенко пропонує невідкладно утворити робочу групу для аналізу питання щодо припинення вантажного транспортного сполучення та припинення товарообігу з окупованим півостровом (в обидва напрями). 

  "Останнім часом суттєво загострилося протистояння між громадськими активістами та окупаційною владою Криму. Порушено низку кримінальних справ проти ініціаторів торговельної блокади Криму. Ініціатори безстрокової акції блокування поставок українських товарів на Кримський півострів, яка розпочалася 20 вересня поточного року, вимагають повністю припинити торговельні відносини з окупованою територією", – йдеться у листі до Яценюка.

  Попередній матеріал
  Геращенко: За допомогою соцмереж виявили сімох патрульних з антиукраїнськими поглядами
  Наступний матеріал
  Аваков пропонує рішенням уряду зупинити товаропотік із Кримом