блокада
5.ua

Окупанти масово проводять обшуки у журналістів та організаторів блокади Криму - ATR

  До журналістів ATR, у яких проходять обшуки в Сімферополі, не пускають адвокатів.

  Про це повідомляє заступник генерального директора ATR, журналіст Айдер Муждабаєв у Facebook.

  "З 6-ї години ранку у співробітників телеканалу ATR Ельзари Іслямової і Лілії Буджурової у Криму та у родичів генерального директора ATR Ленура Іслямова в Криму і в Москві проходять обшуки. Будівля ATR у Сімферополі оточена спецназом, мабуть, обшук пройде і там", - написав він.

  За його словами, Ленур Іслямов вже кілька місяців перебуває в Україні, "а його родичі та співробітники каналу до організованої ним цивільної блокади Криму стосунку не мають, та й сама ця акція проходить на території України". Таким чином, що шукають - незрозуміло.

  "Очевидно, що насправді мають місце залякування і шантаж через близьких людей, справжній 1937 рік, у всій красі... Почався новий етап репресій проти кримських татар, щоб відчай і страх прийшли в будинок кожного, хто живе в невидимому кримськотатарському гетто, де права корінного народу обмежуються правом мовчати. Але знаючи і Ленура, і колег-журналістів, можу сказати, що залякати їх не вийде. Таким чином "влада" лише підтверджує, що політика репресій проти кримськотатарських народу і журналістів у Криму будуть продовжені й посилені", - додав Муждабаєв.

  Він також зауважив, що до журналістів ATR, у яких проходять обшуки в Сімферополі, не пускають адвокатів, а відтак прав і можливості захищатися немає.

  "З Криму повідомляють, що до журналістів ATR, у яких проходять обшуки в Сімферополі, не пускають адвокатів, тобто підкинути можуть що завгодно, ніяких прав і можливості захищатися немає", - йдеться у повідомленні.

  Як повідомляв 5.ua, 20 вересня за ініціативи кримських татар розпочалася продовольча блокада Криму. Усі три дороги, що ведуть до окупованого півострову, були перекриті активістами.

  Попередній матеріал
  У Запоріжжі засуджено терористку "Оплоту"
  Наступний матеріал
  Полторак у Таїланді взяв участь у відкритті Міжнародної виставки оборони та безпеки
  Теги: