фото Twitter/krymrealii

На в'їзді в окупований Крим вишикувалася кілометрова черга з вантажівок

На межі з окупованим російською владою півостровом, у Каланчаку Херсонської області, зібралася кілометрова черга з вантажних автомобілів.

Така інформація і відповідні фотографії з'явилися у Twitter місцевого видання "Крим.Реалії". Повідомляється, що кілометрова черга з фур там вишикувалася у два ряди. 

Сьогодні, 20 вересня, у Чонгарі у півдні стартувала акція з "продовольчої блокади" Криму. Туди приїхав лідер кримськотатарського народу Мустафа Джемілєв. На адміністративному кордоні з окупованим Росією півостровом активісти розпочали перекривати дорогу. Вони пропускають легкові автомобілі і мікроавтобуси, утім обіцяють зупиняти вантажівки. 

Водночас на адмінкордоні з Кримом у Каланчаку вантажні автомобілі продовжували в'їжджати на територію окупованого півострова. Про це повідомляло місцеве видання "Крим.Реалії". Наразі на цьому пропускному пункті розпочалося блокування руху вантажного транспорту.

Як повідомляв 5.ua, голова Меджлісу кримськотатарського народу, президент Всесвітнього конгресу кримських татар, Рефат Чубаров заявив, що активісти мають намір 20-21 вересня перекрити адміністративний кордон з Кримом.

Попередній матеріал
Активісти перекрили дорогу до окупованого Криму, у Чонгар приїхав Джемілєв
Наступний матеріал
Завтра презентуватимуть патрульну поліцію ще в двох містах України