ru.golos.ua

На "Чонгарі" виявили хабарників, що сприяли незаконному перевезенню продуктів в Крим

  На адміністративному кордоні з окупованим Кримом, у контрольному пункті "Чонгар", виявили прикордонників, що брали хабарі за незаконний пропуск продуктів на окупований півострів.

  Офіцери внутрішньої та власної безпеки ДПСУ здійснили перевірку у контрольних пунктах в'їзду-виїзду, що на межі з Кримом. Унаслідок цього було виявлено прикордонників-хабарників, повідомляє прес-служба відомства.

  Наразі військовослужбовців усунуто від виконання службових обов’язків і призначено службове розслідування.

  "Під час перевірки у прикордонного наряду Бердянського загону, який ніс службу у контрольному пункті "Чонгар", виявили 700 гривень та 3 000 російських рублів, отриманих за сприяння в незаконному пропуску автомобілів з товарами", - ідеться в повідомленні ДПСУ.

  У тому ж контрольному було зафіксовано спробу дати хабара прикордонному наряду від неправомірної. Їм пропонували від 10 тисяч російських рублів за сприяння незаконного ввезення товарів до півострова. 

  Нагадаємо, сьогодні, 20 вересня, розпочалася "продовольча блокада" Криму. Як повідомляв 5.ua, голова Меджлісу кримськотатарського народу, президент Всесвітнього конгресу кримських татар, Рефат Чубаров заявив, що активісти мають намір 20-21 вересня перекрити адміністративний кордон з Кримом.

  Попередній матеріал
  Львів потерпає від зливи: вулиці затопило водою
  Наступний матеріал
  "Продовольча блокада Криму": вантажівки починають повертатися назад