5.ua

Меджліс прокоментував обшуки лідерів кримських татар окупаційною владою Криму

Завтра, 1 грудня, окупаційна влада Криму намагатиметься провести мітинг кримських татар проти товарної блокади Криму.

Таку думку в ефірі "5 каналу" в ході телемарафону "Україна понад усе" висловив член Меджлісу кримськотатарського народу Ескендер Барієв.

"Однозначно це (обшуки лідерів кримських татар окупаційною владою - 5.ua) реакція на блокаду, яка здійснюється активістами кримсько-татарського руху, в тому числі й активістами українськими, тому що основним мотивом постанови, яку надавали, мотивом обшуків, які сьогодні відбулися зранку, є кримінальна справа щодо так званої "екстремістської діяльності" Ленура Іслямова", - сказав він.

За його словами, завтра окупаційна влада Криму намагатиметься провести мітинг кримських татар проти товарної блокади Криму.

"Вони (ФСБ - 5.ua) надали постанову, не дозволили, щоб були адвокати, нейтральні свідки, практично все у будинках поперевертали, і таким чином вони намагаються впливати на людей, на активістів. Якраз це пов'язано з останніми подіями. Крім того, йде тиск на людей. І на завтра окупаційна влада Криму намагатиметься провести мітинг кримських татар проти товарної блокади Криму", - зазначив Барієв.

Нагадаємо, сьогодні вранці, 30 листопада, проходили обшуки у керівників регіональних меджлісів.

Попередній матеріал
Печерський райсуд Києва відмовив прокуратурі в обранні запобіжних заходів колишнім нардепам Єфремову, Стояну та Гордієнку
Наступний матеріал
Журналіст: У Криму окупанти спалили книги у турецькому ліцеї, а викладачів – розігнали