5.ua

Кримські татари готові терпіти блокаду заради повернення півострова Україні – Умеров

"Ми не для того сюди повертались, щоби за перших труднощів утікати", – заявив один із очільників кримськотатарського Меджлісу.

Заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу Ільмі Умеров, який зараз перебуває в окупованому росіянами Бахчисараї (АР Крим) під час включення у телемарафоні "Україна понад усе" в ефірі "5 каналу" запевнив: кримські татари з готовністю витерплять усі негаразди від блокади Криму заради повернення півострова до складу України.

Він розповів: "У 90-ті роки, коли ми повертались до Криму і нас тут не чекали та створювали мільйони проблем – ми облаштовувались, самовільно займали земельні ділянки і жили в землянках, палатках, недобудованих будинках, поневірялися заради Батьківщини. Ми не для того сюди повертались, щоби за перших труднощів утікати. Ми готові терпіти заради того, щоби Крим повернувся в Україну і в Україні були відновлені усі політичні права кримських татар".

Зі слів Ільмі Умерова, завдяки електрогенераторам окупанти можуть підтримувати енергопостачання основних водогонів та засобів комунікації, але вартість виробленого таким чином струму для Кремля різко зросло. Проросійська частина населення півострова, затуркана репресіями окупантів і стрибками цін, внаслідок нинішньої енергетичної блокади починає розуміти ціну російської агресії.

Попередній матеріал
Електроопори на Херсонщині могли підірвати російські диверсанти – представник Меджлісу
Наступний матеріал
День в АТО: російсько-терористичні війська відкривають вогонь у всіх напрямках