5 канал

Кримчани готувалися до економічної блокади і запасалися продуктами - координатор "Крим SOS"

Жителі Кримського півострова готові не тільки до "продовольчої блокади", а й до відключення електроенергії та водопостачання - "були і гірші часи, ми перетерпимо".

Про це в ефірі "5 каналу" в програмі "Підсумки дня" заявила заступник координатора громадської ініціативи "Крим SOS" Євгенія Андріюк.

"Я особисто чула не зараз, а чула кілька місяців тому від людей, які знаходяться там, що необхідна "продовольча блокада". І більше того, люди не просто готові до того, що у них не буде продуктів, люди стали запасатися. І ті люди, з якими ми спілкуємося, кажуть, що готові до відключення електроенергії, водопостачання, і те, що ми чуємо - все більше і більше думок - що ми готові перетерпіти, але потрібно, щоб це стало зрозуміло", - розповіла координатор.

Андріюк також додала: "Ми чули протягом півроку активні заклики до дії. І для них зараз навпаки ті заклики, і те, що відбувається, це меседж "ми робимо", "ми про Вас не забули", що "ми повернемо Крим". Для тих людей, які чекали цього давно, це навпаки підтримка".

За її словами, кримчани абсолютні спокійні й готові до продовження "продовольчої блокади" Криму. "Фраза, яка мене особисто вражає, це "і найгірше ми переживали", і були в нас гірші часи, нічого страшного, ми перетерпимо", - наголосила вона.

Нагадаємо, учора, 20 вересня, розпочалася "продовольча блокада" Криму. 

Попередній матеріал
Чекалкін: "Ми підтримували дешевими українськими продуктами міф про благополуччя "Русского мира"
Наступний матеріал
Ще двоє молодих киян загинули, намагаючись зробити селфі верхи на потягах