5.ua

Іслямов: морська блокада Криму вже почалася, найближчим часом буде ще одна

  Координатор громадянської акції з блокади Криму Ленур Іслямов заявляє, що найближчим часом суспільство почує про нову блокаду півострова.

  Про це він сказав в інтерв'ю "Радіо Свобода".

  "Між енергетичною та морською блокадою Криму буде ще одна блокада, і про неї скоро дізнаєтеся, зараз говорити поки не буду. Днями про неї дізнаєтеся", – сказав Іслямов.

  Раніше він заявляв, що після припинення поставок товарів, продуктів і електрики до Кримського півострова із материкової України буде "морська блокада", в тому числі в районі Керченської переправи, яка зараз є основною транспортною артерією, що з'єднує Крим із Росією, з Краснодарським краєм. Активісти акції з блокади Криму вже займаються Керченською протокою. 

  "Це вже військова операція, тому я не можу поки що про це казати. Однак скажу, що "морська блокада" Криму вже розпочалася. Тому що турки, коли збили цей літак (російський Су-24 - 5.ua), який потрапив на їхню територію, уже здійснюють блокаду Босфору і Дарданеллів. Залишається тільки Керченська протока, а ми вже нею займемося, вже зайнялися", – зауважив координатор громадянської акції з блокади Криму.

  Нагадаємо, окупанти заарештували майно Іслямова.

  Попередній матеріал
  Бундестаг підтримав рішення щодо участі у військовій операції проти ІД
  Наступний матеріал
  Данія відмовилася віддати Євросоюзу право контролювати свої кордони