Facebook/ Илья Кива

Електропостачання Криму буде частково відновлено у середу - "Укренерго"

  Ремонт опори лінії електропередач "Каховка-Титан" в Херсонській області ремонтні бригади закінчать у середу і тоді буде відновлена подача електроенергії у Крим.

  Про це повідомив тимчасовий виконувач обов'язків директора "Укренерго" Всеволод Ковальчук, передає "Інтерфакс-Україна".

  "Ми демонтували стару опору на лінії "Каховка-Титан". У середу ми плануємо завершити установку нової опори. Після цього електропостачання на територію Криму відновиться. Ремонт пошкоджених ліній обійдеться приблизно в 3 млн грн",- заявив Ковальчук.

  За його словами, відновлення лінії "Каховка-Титан" забезпечить лише на 40% потреби в електроенергії для окупованого півострова.

  "Ми оцінюємо, що в них зараз електроенергії приблизно на 200 МВт, цього катастрофічно недостатньо для живлення Криму. Відновлена лінія зможе передавати 250-300 МВт", - зазначив він.

  Нагадаємо, лідер кримськотатарського народу Мустафа Джемілєв пояснив, що Крим може забезпечити власні потреби в електроенергії лише на 30%. Цього має вистачити для соціально важливих об'єктів. Утім, окупаційна влада цю електроенергію головно використовує для освітлення військових об'єктів та доріг.

  Попередній матеріал
  Ввечері поблизу Сизого відбулося бойове зіткнення – штаб АТО
  Наступний матеріал
  Прикордонники окупованого Криму затримали активіста Українського культурного центру