5.ua

Електроопори на Херсонщині могли підірвати російські диверсанти – представник Меджлісу

Підрив електроопор може бути спрямований на дестабілізацію ситуації в Україні.

Член Меджлісу кримськотатарського народу Ескендер Барієв під час телемарафону "Україна понад усе" в ефірі "5 каналу" заявив, що у підриві опор ЛЕП на Херсонщині може бути зацікавлений Кремль. Він поінформував: "Є різні припущення, хто це міг зробити. Є думки, що це могли зробити і диверсійні групи з окупованого Криму, могли вчинити ці дії і диверсійні групи з "ЛНР/ДНР" для того, щоб дискредитувати громадянську акцію, для того, щоб призвести до дестабілізації ситуації в країні. Тому це розуміють як активісти кримськотатарського руху, представники акції, так і розуміють представники Кабінету міністрів України і Президент України".

Подальше завдання учасників блокади Ескендер Барієв бачить наступне: "Знайти спільне рішення таким чином, щоби у перше чергу ми чинили вплив на державу-агресора, що Крим окупований, це наша територія і треба все-таки звільняти Крим. З іншого боку ми повинні дати посил усім людям, що ця акція – вона мирна, законна акція, щоби ми могли якнайшвидше вирішити питання з територіальною цілісністю України".

Раніше представник Меджлісу також заявив, що блокада робить Крим важким каменем, який тягнутиме російську економіку на дно.

Попередній матеріал
Київська поліція отримала нового чільника
Наступний матеріал
Кримські татари готові терпіти блокаду заради повернення півострова Україні – Умеров