5.ua

Демчишин заявив, що енергетичної блокади Криму немає: Міністерство не грає в політичні ігри

  Міністр енергетики та вугільної промисловості Володимир Демчишин зазначив, що Міненерговугілля продовжує постачати електроенергію окупованому півострову.

  Про це він повідомив в понеділок, 12 вересня, під час брифінгу.

  "У нас є чотири лінії, якими ми постачаємо електроенергію. Насправді міністерство не пробує грати в ніякі політичні ігри. На даний момент є зрозумілим рішення Кабінету міністрів про постачання електричної енергії в Крим і ми це виконуємо. Звичайно, є якісь люди, які, ви бачите, там обстоюють якусь іншу позицію, пробують робити з цього політику. Я думаю, що, можливо, це і частково зв’язано з виборами, які відбудуться 25 числа", - сказав міністр.

  Він запевнив, що часткове припинення постачання електроенергії Криму не є системними кроками: "Дійсно, ви всі бачили, що була пошкоджена одна опора, по ній проводяться ремонтні роботи. На сьогодні ці роботи поки що не завершені, але постачання в повному обсязі здійснюється". 

  Нагадаємо, сьогодні активісти розпочали енергетичну блокаду окупованого Російською Федерацією півострова. За інформацією заступника голови штабу громадянської ініціативи з блокади Криму, енергетики підтримали учасників акції і припинили постачання електроенергії до Криму по лінії Мелітополь - Джанкой.

  Попередній матеріал
  В Коломиї попрощалися з бійцем 14-ї механізованої бригади
  Наступний матеріал
  В Англії випустять серію жіночого взуття в стилі "Зоряних воєн" (фото)