фото Крим.Реалії

Чубаров закликав українських бізнесменів "не годувати бандитів в Криму"

  Голова кримськотатарського Меджлісу Рефат Чубаров закликає українських підприємців припинити працювати за "сірими схемами" із окупованим Кримом.

  Відповідну заяву він зробив сьогодні, 20 вересня, під час старту акції з "продовольчої блокади" окупованого півострова. Відео з Рефатом Чубаровим опублікувала журналістка Валерія Івашкіна.

  "Ми пропонуємо, (якщо це можна назвати пропозицією) нашим бізнесменам за "сірими схемами" не годувати бандитів в Криму, які кожного дня направляють своїх, інших бандитів, у будинки кримських татар", - наголосив він.

  Зі слів Чубарова, за перші п’ять місяців цього року товарообіг між окупованим Кримом і материковою частиною України досяг $475 млн: "Це лише та частина, яку ми бачимо, а скільки там під водою, у "сірій схемі", - ми не знаємо. Умовно кажучи, олігархи тут і Аксьонов і його бандити там – між ними ходить грошова маса, з якої сплачуються погроми, обшуки в домах кримських татар".

  Глава Меджлісу закликав українських підприємців працювати за прозорими схемами у торговельних відносинах із півостровом: "Якщо тут будуть, на території материкової України, споруджені центри, хаби, то олігархи наші будуть вимушені працювати в прозорій системі і ці гроші будуть залишатися в Україні, зокрема, в Херсонській області". 

  Також він закликав український уряд вирішити питання щодо роздрібної торгівлі в Херсонській області: "Головне, щоб тут усе було прозоро і чисто, кожна людина, громадянин України, який живе в Криму, щоб могли виїхати і за встановленим асортиментом і встановленими обсягами, щоб вони могли скупитися. І таким чином відчувати себе більш-менш, наскільки це можна на окупованій території, спокійно до того, як Крим буде звільнено". 

   

  Як повідомляв 5.ua, голова Меджлісу кримськотатарського народу, президент Всесвітнього конгресу кримських татар, Рефат Чубаров заявив, що активісти мають намір 20-21 вересня перекрити адміністративний кордон з Кримом.

  Попередній матеріал
  В Одесі вилучили партію елітного контрабандного алкоголю на мільйон гривень (фото, відео)
  Наступний матеріал
  Над резиденцією президента Чехії вивісили білизну червоного кольору