5 канал

Чубаров вважає, що економічна блокада Криму стала "шлюзом" на шляху деокупації півострову

  На думку голови Меджлісу кримськотатарського народу Рефата Чубарова, влада в Києві готова до скасування закону про вільну економічну зону "Крим".

  Про це на брифінгу "Якою має бути стратегія реінтеграції Криму в Україну" заявив народний депутат, голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров. 

  "Оця громадська блокада Криму нарешті відкрила повністю шлюз для обговорення громадськістю всіх аспектів, пов'язаних з реалізацією, чинністю закону про вільну економічну зону "Крим... багато хто з журналістів приступили до глибокого аналізу того, що відбувається на адміністративному кордоні материкової України з Кримом, які обсяги товарообігу, яка підводна частина, яка надводна частина", - сказав він.

  На його думку, в Києві готові до скасування закону про вільну економічну зону "Крим".

  "Немає жодного органу виконавчої влади, принаймні, які мають свої відділення чи структури в Херсонській області, щоб вони не були залучені до цих тіньових схем (на адміністративному кордоні Криму - 5.ua). Немає жодного спеціального органу, працівники яких в тій чи іншій мірі були б залучені до цих тіньових сфер. Завдяки цьому, як мені зараз здається, практично в цих владних кабінетах готові щодо скасування цього закону. Зараз дискусії йдуть, а що замість цього?" - сказав він.

  Чубаров також підкреслив: "Те, що я зараз говорив про вільну економічну зону, про наші дії громадськості, про можливі дії влади - це те, що мало бути покладено в основу стратегії деокупації та повернення Криму". 

  Нагадаємо, 20 вересня, розпочалася "продовольча блокада" Криму. 

  Попередній матеріал
  У США винайшли лазерну бритву (відео)
  Наступний матеріал
  Квіт: Призначено нового керівника УЦОЯО