5 канал

Блокада Криму: "Укравтодор" малює пішохідні переходи та встановлює знаки перед пунктом пропуску "Каланчак"

У пункті пропуску в Крим "Каланчак" ситуація залишається спокійною, конфліктів немає, за порядком слідкують правоохоронці.

Про це в ефірі "5 каналу" під час телемарафону "Україна понад усе" повідомила журналістка Яніна Лебедєва. За її словами, наразі "Укравтодор" малює пішохідні переходи, аби таким чином узаконити організовану акцію з блокади Криму.

"Перед самим пунктом пропуску співробітники "Укравтодору" малюють на дорозі пішохідний перехід та встановлюють знаки. На думку водіїв, таким чином організатори акції з блокади Криму просто хочуть узаконити власне цю акцію, бо за правилами дорожнього руху, якщо люди ходять по пішохідному переходу, то їхати заборонено", - розповіла вона.

Вона також зазначила, що у черзі на пункті пропуску "Каланчак" наразі стоять близько 100 вантажівок, оскільки інші, побоюючись проблем з документами, повертаються додому. "Також зараз у черзі стоять загалом до 100 машин, але з кожною годиною їх стає все менше, в тому числі тому що тут працює слідчо-оперативна група, фіскальна служба, які перевіряють документи водіїв. За словами заступника начальника управління МВС у Херсонській області Іллі Ківи, тільки за останню годину, побоюючись, що у них якісь проблеми з документами, чергу покинули кілька десятків вантажівок і поїхали назад додому.

Натомість далекобійники, які приїхали з Криму, будуть чекати до останнього, бо не можуть тут полишити свій товар, додала журналістка.

Нагадаємо, учора, 20 вересня, розпочалася "продовольча блокада" Криму. 

Попередній матеріал
У Раді зареєстровано проект закону про легалізацію проституції
Наступний матеріал
За 2015 рік армію поповнили більше 10 тисяч контрактників - ЗСУ