блокада
5.ua

Активісти розпочали енергетичну блокаду Криму

  За інформацією заступника голови штабу громадянської ініціативи з блокади Криму, енергетики підтримали учасників акції і припинили постачання електроенергії до Криму по лінії Мелітополь - Джанкой.

  Про це виданню "Крим. Реалії" повідомив голова штабу громадської ініціативи з блокади півострова. За словами Ізета Гданова, енергетики підтримали учасників акції й припинили постачання електроенергії по лінії Мелітополь-Джанкой. Цю гілку пошкодили ще на початку жовтня. Днями енергетики намагалися її полагодити, однак, поряд зібралися близько сотні учасників блокади, у тому числі, і місцеві мешканці.

  Через що енергетики, згідно з правилами безпеки, не могли продовжити ремонтні роботи. Зранку гілку відключили і закільцювали, повідомив Гданов. Однак, іще три лінії продовжують постачати електроенергію до анексованого Криму. Натомість, начальник служби ліній Запорізьких магістральних електричних мереж Ігор Ладний інформацію про відключення спростовує. Каже, що акцію підтримує, але закликає діяти цивілізовано. Про відключення енергопостачання на півострів поки не повідомляють і офіційні джерела.

  "Розраховували на те, що ми зараз почнемо блокаду електричну, розраховували, що вона більш цивілізовано буде, по іншому руслу піде. Але так сталося, що були підірвані невідомими, або не підірвати, або я не розумію що сталося з цими вишками. Розпочалися ремонтні роботи, оскільки лягли дроти і ця лінія знеструмлена, і ми це зрозуміли так, що раз це сталося, це можна вважати початком блокади", - відзначила блогер Єлизавета Богуцька.

  "Ми не володіємо інформацією зараз якісь режими на лінії ввели в нашій всій системі. Ми підтримуємо вашу акцію правильно, але для цього треба діяти цивілізовано",- відзначив начальник служби ліній Запорізьких магістральних електричних мереж Ігор Ладний.

  Нагадаємо, 6 жовтня невідомі пошкодили опору високовольтної лінії, яка постачала електроенергію до окупованого Криму.

  Попередній матеріал
  Український народ довіряє армії на рівні Церкви – Порошенко
  Наступний матеріал
  Парубій: Поява в Сирії "зелених чоловічків" – прямий наслідок того, що недостатньо рішуче в Україні був зупинений Путін