5 канал

Активісти погодяться на відновлення електропостачання за умови звільнення політичних в'язнів - Іслямов

Лише за умови звільнення політичних в'язнів на окупованому півострові та в Росії, активісти що блокують доступ до електроопор, дозволять відновити загальне електропостачання на окуповану територію.

Про це в ефірі "5 каналу" заявив координатор блокади Криму Ленур Іслямов.

Поки що мітингувальники дозволили відновити роботу лише однієї лінії електропередач. На такий крок, за словами Іслямова, пішли, щоб не завдати негативних гуманітарних наслідків українцям і татарам, що мешкають у Криму.

"Ось рішення було прийнято таке, що 220-ту гілку, яка веде до Криму, все-таки допустить по ній роботи. Але це не означає, що всі інші гілки, які є основними, їх рівно 3, що по цих гілках буде відновлено електропостачання до Криму. Тільки після того як будуть вирішуватися наші питання з нашими політв'язнями, з тим списком, який зараз є, з нашими українськими і кримськотатарськими ЗМІ", - Ленур Іслямов.

Нагадаємо, заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу Ільмі Умеров повідомив, що кримські татари готові терпіти блокаду заради повернення півострова Україні.

Як повідомляв 5.ua, уряд України ввів тимчасову заборону на переміщення вантажних потоків на адміністративному кордоні між Україною і Автономною Республікою Крим.

Попередній матеріал
"Укренерго" планує почати відновлювати одну підірвану електролінію на Херсонщині
Наступний матеріал
Порошенко підписав закон про одноразову грошову допомогу волонтерам та добровольцям, які були поранені в АТО