@HromadskeTV / Twitter

Активісти блокади Криму пропонують окупантам гумконвої з їжею в обмін на політв'язнів

  Окупанти пропонують обміняти засуджених за політичними звинуваченнями кримських татар на затриманих на Донбасі російських бойовиків.

  Про це повідомив один з ініціаторів блокади Криму, власник кримськотатарського телеканалу ATR Ленур Іслямов, передає "Крим. Реалії".

  Активіст розповів, що російські окупанти пропонували організаторам блокади виконати одну з їхніх вимог – звільнити кримських татар, засуджених за політичними мотивами – взамін за передачу їм пійманих на Донбасі росіян-терористів.

  За словами власника ATR, оргкомітет акції відкинув цю пропозицію. "Ми прийняли рішення, що терористів на патріотів міняти не будемо. Якщо будемо міняти, то будемо міняти на гумконвої, які йтимуть під українськими прапорами убік Криму. Якщо вони приймуть таке рішення, ми відправимо будь-яку кількість продуктів за наших хлопців, які там перебувають", - сказав Іслямов. Наразі підтвердження інформації про пропонований обмін з інших джерел немає.

  Нагадаємо, перекриття сухопутних шляхів до Криму для обміну товарами та вантажами триває другий тиждень. Відучора активісти блокують й залізничну колію.

  Попередній матеріал
  Волонтер: Суд над ГРУшниками має бачити весь світ, щоб довести справу до логічного кінця – трибуналу над Путіним
  Наступний матеріал
  Лутковська: вироки Сенцову і Кольченку є свідченням дискримінації за національною ознакою