5 канал

Активісти блокади Криму мають намір зупинити роботу Керченської переправи - Іслямов

  Кримськотатарський активіст і один з лідерів торгової та енергетичної блокади Криму Ленур Іслямов заявляє про намір активістів організувати повну ізоляцію півострова, в тому числі блокувавши і Керченську переправу.

  Про це повідомляє агентство "Інтерфакс-Україна".

  "Стадій у нас кілька. Ми, як і оголошували: повна блокада Криму. Спочатку йде продовольча блокада (ми її зробили), далі йде блокада енергетична (ми теж її зробили), далі йде блокада морська", - заявив Іслямов.

  Він підкреслив, що кримські татари мають намір повернути Крим у будь-якому випадку. Як шлях досягнення наміченої мети Іслямов назвав повну ізоляцію Криму: "Далі буде морська блокада, у тому числі буде блокада ще й Керченської переправи".

  Нагадаємо, заступник гендиректора телеканалу АТR Айдер Муждабаєв заявив, що подачу електроенергії не відновлять, доки не будуть звільнені політв'язні.

  Зазначимо, лідер кримськотатарського народу Мустафа Джемілєв пояснив, що Крим може забезпечити власні потреби в електроенергії лише на 30%. Цього має вистачити для соціально важливих об'єктів. Утім, окупаційна влада цю електроенергію головно використовує для освітлення військових об'єктів та доріг.

  Попередній матеріал
  Відсьогодні до українців, які нелегально перебувають у Росії, застосовуватимуть заходи адміністративного характеру
  Наступний матеріал
  Зубко: На сьогодні в Україні процес об'єднання почали вже 6 тис. 300 громад