Фото mirror.co.uk

Зробити селфі без телефону: Американська компанія створила дзеркало-"фотографа" (відео)

Американська компанія Smart Ltd виготовила дзеркало, здатне робити селфі без використання мобільного телефону або фотоапарата, а також відтворювати музику.

У відео про продукт говориться, що дзеркало може робити професійні фотографії або відео, які потім можна викладати в Instagram або YouTube, повідомляє The Mirror.

Управління пристроєм здійснюється через сенсорну панель. Знімки робить прихована камера, що знаходиться над дзеркальною поверхнею. Гаджет оснащений датчиками руху і може працювати також і в режимі спостереження за подіями в будинку, посилаючи по бездротовому зв'язку фото і відео на смартфон власника. Крім того, за допомогою вбудованих колонок дзеркало може відтворювати музику.

Передбачається, що фінансуватися стартап буде через краудфандінговий майданчик Indiegogo, проте оформити передзамовлення вже можна на сайті виробника. Вартість гаджета складе 250 доларів за екземпляр розміром 68,5 на 119,3 см і 200 доларів за зразок меншого розміру - 68,5 на 80 см. Видання прогнозує, що новий винахід може стати конкурентом селф-палиці. 

Як повідомляв 5.ua, наприкінці вересня 2015 року в США презентували пристрій для селфі з собаками.

/
/
/

Попередній матеріал
У Києві розпочалася переатестація в Національну поліцію
Наступний матеріал
Поблизу Мар’їнки на Донеччині СБУ виявила схованку із зарядами до різних гранатометів російського виробництва