YouTube / Eclectic Method

"Зоряні війни" за три хвилини: Британський відеохудожник передав зміст всіх епізодів кіноепопеї в одному ролику

  Британський відеохудожник Джонні Вілсон, відомий під псевдонімом Eclectic Method, змонтував трихвилинний ролик, який репрезентує короткий зміст шести епізодів кіноепопеї "Зоряні війни".

  Цей кліп допоможе людям освіжити в пам'яті головні події та сюжетні лінії космічної саги, повідомляє Enertainment Weekly.

  Більше 13 годин екранного часу вмістилися в кілька хвилин. Події в ролику розгортаються у хронологічному порядку. Сцени космічних битв займають лише одну-дві секунди, натомість відео показує всі основні епізоди життя роду Скайуокерів.

  Зазначимо, що "Зоряні війни" - це фантастична кіноепопея режисера Джорджа Лукаса, що складається з оригінальної трилогії (1977-1983 років) та трилогії-пріквела (1999-2005 років). Сьомий фільм - "Пробудження сили" - початок нової трилогії-сиквела, яка буде продовжена в 2017 і 2020 роках. Світова прем'єра сьомого фільму відбудеться 14 грудня 2015 року в Лос-Анджелесі. Крім того, заплановано також кілька спін-оффів "Зоряних війн". Перший з них - "Ізгой" - вийде в 2016 році.

  Як повідомляв 5.ua, станом на 20 листопада 2015 року нові "Зоряні війни" ще до прем'єри зібрали 50 млн доларів. 

  Попередній матеріал
  У Житомирі на фасаді школи №20 встановили дві меморіальні дошки загиблим бійцям
  Наступний матеріал
  На Київщині податківці виявили конвертаційний центр з обігом у десятки мільйонів гривень