Зоопарк Единбурга уперше презентував журналістам раритетного мешканця

  Зоопарк Единбурга уперше презентував журналістам раритетного мешканця - одну із двох панд, привезених з Китаю. Тварини прибули до Сполученого королівства іще на початку грудня, але десять днів були на карантині.

  Ян Гуан, що означає "Світанок" і Тянь Тянь, у перекладі "Солоденька" - поки що живуть в окремих вольєрах. За кілька місяців їх мають познайомити. Доглядачі сподіваються, що пара згодом дасть потомство. У Китаю їх взяли в оренду - на десять років. За це зоопарк платить майже мільйон доларів на рік та сподівається окупити ці гроші завдяки напливу туристів. У Сполученому Королівстві - це перші панди за останні двадцять років. Термін оренди попередньої тварини цього виду - завершився у 1994-му.

  Елісон Макліан, працівниця зоопарку: "Стільки часу минуло, поки ці панди прибули сюди! Ми чекали, чекали й чекали. І ось - раптом, наче вихор, все закрутилося - і вони тут, вже розташовані. Я щойно зізналася одній із своїх колег, що кожні дві хвилини щипаю себе. Аж не віриться - обертаєшся, а тут - гігантська панда!"

  Попередній матеріал
  У США активісти руху "Захопи Уолл-Стріт" зупинили роботу найбільших портів Західного узбережжя
  Наступний матеріал
  Канада йде з Кіотського протоколу
  Теги: