Змагання з бігу у спідній білизні відбулися у Нью-Йоркському центральному парку

  Змагання з бігу у спідній білизні відбулися у Нью-Йоркському центральному парку. Участь у них взяли сотні людей як професійних спортсменів, так і аматорів.

  Їхнім завданням було якнайшвидше пробігти майже дві милі алеями скверу. Цьогорічні змагання  організували під гаслом "Вшануймо Америку". Тож учасникам порекомендували мати на білизні - патріотичні написи або зображення. А нагороджували не лише за швидкість, а й за вдалий вибір одягу. Забіг у білизні влаштовують у Нью-Йорку щороку. Він передує початку міських змагань з триатлону.

  Учасник змагань: "Усі сьогодні повторюють, що через мій одяг, а радше майже повну його відсутність я виглядаю найнормальнішим у такий спекотний день. І я з цим згоден".

  Хав`є Монтес, переможець забігу: "На світі небагато місць де відбуваються подібні змагання. Нью-Йорк - місто шалене, але надзвичайно веселе"!

  Джессіка Россінг, переможниця забігу: "Відчуття абсолютної свободи. Навколо багато людей, хтось має атлетичне тіло, інші ні, але ніхто не переймається, всі просто біжать і пишаються тим, що мають. Мені ДУЖЕ сподобалося"!

  Попередній матеріал
  У сутички з поліцією переріс протест корінних мешканців Болівії
  Наступний матеріал
  У Дніпропетровську відзначили "день поцілунків"
  Теги: