newizv.ru

Зі Скотленд-Ярду виженуть гладких поліцейських

  Комісар Скотленд-Ярду сер Бернард Хоган-Хоу заявив, що в Лондоні не повинні працювати поліцейські з надмірною вагою.

  Про це повідомляє The Independent, передає Lenta.Ru. За словами глави силової структури, ті співробітники, які мають надмірну вагу, що заважає виконанню службових обов'язків, будуть звільнені.

  "Тим співробітникам правоохоронних органів, що провалили нормативи з фізпідготовки, необхідно дати час для того, щоб вони схудли і прийшли в гарну фізичну форму. Інакше у нас немає для них роботи", - прокоментував комісар.

  Як зазначає видання, крім того, Хоган-Хоу розкритикував стандарти тестування з фізичної підготовки, яке британські поліцейські повинні проходити щороку. Він назвав вимоги занадто низькими, а також додав, що у свої 57 років легко проходить всі передбачені тестування без попередньої підготовки.

  Відзначається, що тестування на рівень фізпідготовки, яке повинні проходити поліцейські Великобританії, являє собою аеробне навантаження, відоме як човниковий біг. Це багаторазове проходження однієї й тієї ж короткої дистанції в 20 метрів у прямому і зворотному напрямках для тестування швидкості та спритності. 

  Попередній матеріал
  У Луганській області бійці ЗСУ не пропустили 52 вагони з контрабандою
  Наступний матеріал
  Терористи здійснюють масовані обстріли українських позицій з реактивної артилерії
  Теги:

  У Великобританії продали шезлонг з "Титаніка"

  У Великій Британії нелегальних мігрантів виявили у багажниках Maserati

  Фестиваль на автозвалищі в Британії: стрибки на розбитих машинах

  Найбагатшим у Британії став 57-річний емігрант з України