Кадр із відео

Життєрадісний бульдог, який має всього дві лапи, став зіркою мережі

  Піврічний песик, що має рідкісну хворобу, підкорив серця інтернет-користувачів.

  У США шестимісячний бульдог на прізвисько Бонсай має рідкісне захворювання, що також може вражати людей, - сакральну агенезію, пише The Daily Telegraph. Простіше кажучи, тварина народилася із половиною хребта - у Бонсая не функціонує таз, його крихітні задні лапи довелося ампутувати в червні цього року.

  Працівники приватного притулку, де мешкає бульдог, завели екаунти в Facebook та Instagram, де публікують фото і відео життєрадісного Бонсая, який попри вроджену недугу, не любить сидіти на місці – він пересувається поповзом або стрибками, грається зі своїми іграшками. Собака має також спеціальний автомобільчик, в якому він сидить, пристебнутий ременями безпеки до крісла.

  Користувачі жертвують онлайн кошти на догляд за Бонсаєм, окрім того, одна компанія безкоштовно виготовляє спеціальний пристрій з колесами, що дозволить песику пересуватися вільніше.

  Коли Бонсаю було три тижні, господар передав його до приватного притулку "Друзі Емми" в Техасі. За даними співробітників притулку, це єдиний, відомий їм випадок, коли б тварина була вражена сакральною агенезією.

  Попередній матеріал
  "Азов" заявляє про затримання майора-зрадника на виїзді з Криму
  Наступний матеріал
  Правоохоронці провели спецоперацію з протидії контрабанді та нелегальній міграції з Росії
  Теги: