Жителям Венесуели заборонили купувати харчі частіше двох разів на тиждень

  Через економічну кризу в країні, яка викликана падінням цін на нафту, венесуельцям заборонили відвідувати державні продовольчі магазини частіше двох разів на тиждень.

  Як повідомляє телеканал "Дождь" з посиланням на газету Times, поруч із продуктовими магазинами чергують поліцейські, які перевіряють документи у покупців.

  Також біля крамниць чергують співробітники міграційної служби, щоб іноземці не купували продукти для відправки їх контрабандою в сусідні країни.

  За словами керівника національної служби продовольчої безпеки Карлоса Осоріо, черги в магазинах лише свідчать про широкий продуктовий достаток.

  "Якби у Венесуелі не було їжі, не було б і черг, які ми тут бачимо. У нас не збиралося б стільки людей у цих закладах. Це найкраща демонстрація того, що у нас є", - заявив Осоріо в ефірі державного телеканалу.

  Раніше влада штату Яракуй у Венесуелі на законодавчому рівні заборонила жителям стояти в чергах уночі.

  Як зазначає Times, наразі у країні спостерігається високе зростання цін і дефіцит продовольства. Інфляція в країні, за словами президент країни Ніколаса Мадуро, становить 63%.

  Мадуро, пише газета, вже домовився про кредит у $20 млрд від Китаю. Кілька мільярдів доларів він забере у Катару. Ці кошти, на думку президента, зможуть допомогти впоратися з падінням нафтових цін.

  Експорт нафти надає Венесуелі 95% валютних надходжень.

  Попередній матеріал
  У столичному військовому шпиталі збирають кров для поранених бійців
  Наступний матеріал
  У США звільнили 4 посадовців Секретної служби

  Президент Венесуели звинуватив США у веденні нафтової війни

  У Венесуелі через ціни на нафту скорочують зарплати чиновникам

  Мадуро проситиме Путіна посприяти підвищенню ціни на нафту

  У Венесуелі продукти продаватимуть за відбитками пальців