Заборонити продаж солодких прохолоджувальних та газованих напоїв збирається влада Нью-Йорка

  Заборонити продаж солодких прохолоджувальних та газованих напоїв великими порціями збирається влада Нью-Йорка. Відповідну ініціативу підтримав мер міста Майкл Блумберг. Це потрібно для боротьби з зайвою вагою, пояснюють у його адміністрації.

  Якщо нововведення ухвалять, вже з наступного року у кінотеатрах, на стадіонах, у ресторанах, кафе та вуличних палатках Нью-Йорка солодкі напої почнуть розливати у тару, об`єм якої не перевищує 500 мілілітрів. На дієтичні продукти обмеження не поширюються. Поборники здорового способу життя вітають нову ініціативу. На їхню думку, понад половина дорослого населення Нью-Йорка потерпає від ожиріння саме через надмірне вживання солодощів. Втім, план влади викликали і чимало критики. Зокрема, проти цієї ідеї виступили Асоціація продавців напоїв та представники компаній "Кока-Кола" та "Макдональдс".

  Томас Фарлі, комісар з охорони здоров`я Нью-Йорка: "Ми пропонуємо, щоби прохолоджувальні напої продавали не більш ніж півлітровими порціями. Це стосується газованої води, енергетиків, чаю та кави з цукром і усіх інших висококалорійних солодких напоїв. Це позитивно вплине на здоров`я мешканців Нью-Йорка".

  Кімберлі Пейдж, місцева мешканка: "Я не згодна з цим нововведенням. Впевнена, що наша влада намагається захиcтити інтереси громадян і бореться за їхнє здоров`я, але усьому є межа. Місцева адміністрація не може вирішувати за людей, що, коли і скільки їсти чи пити".

  Попередній матеріал
  Літак з українцями на борту затримали в Італії
  Наступний матеріал
  Зросла сума товарів які дозволено ввозити на територію України
  Теги: