ru.hellomagazine.com

Юрист з Кенії планує свататися до дочки Обами

  Кенійський юрист Фелікс Кіпроно (Felix Kiprono) заявив про намір посвататися до старшої доньки президента США Барака Обами.

  Юрист планує особисто зробити пропозицію руки і серця в липні, під час візиту Обами до Кенії. Кіпроно говорить, що давно мріє про одруження на дочці президента і зараз пише лист, яким сподівається умовити Обаму взяти її з собою, повідомляє видання The Washington Times.

  Як викуп за наречену Кіпроно готовий запропонувати 70 овець, 50 корів і 30 кіз. "Люди можуть подумати, що я ганяюся за грошима родини, але це не так", - стверджує кенійський юрист. За його словами, ним керує справжня любов. Він зацікавився Малією в 2008 році і ні з ким не зустрічається з тих пір, як дав клятву бути їй вірним.

  Після весілля кенієць планує вести з дружиною "просте життя". "Я навчу Малію доїти корову, готувати кукурудзяну кашу і виготовляти мурсік (традиційний кенійський напій), як це вміє робити будь-яка кенійська жінка", - заявляє юрист.

  16-річна дочка Барака і Мішель Обами Малія навчається в приватній школі Sidwell Friends School, в яку ходили діти президентів Клінтона, Ніксона і Теодора Рузвельта. Вона займається спортом і танцями, любить грати у футбол.

  Попередній матеріал
  За минулу добу на Донбасі загинув один боєць АТО – Мотузяник
  Наступний матеріал
  Кількість голодуючих у світі знизилася до 795 млн людей - ООН

  Дослідження показало, що говорить про людину його статус у Facebook

  Фото з унікального фестивалю світла в Австралії

  Фотографи зняли на Монблані найбільшу в світі панораму

  Фотографи зробили вражаючі тревел-знімки планети