real-f.jp

Японська компанія працює над створенням штучного людського обличчя

  Японська компанія Real-f Co. розробляє технологію створення штучного людського обличчя.

  Про це повідомляє УНІАН із посиланням на російські ЗМІ. Зазначається, що розроблену технологію планують використовувати в майбутньому в пластичній хірургії.

  Наразі ж фахівцям компанії вдалося налагодити виробництво точних копій обличчя людини з силікону. Так, за допомогою спеціального сканера створюється об'ємний макет особи, точність якого дозволяє передати навіть пори на шкірі та кров'яні судини. Потім на 3D-принтері друкується "заготовка", з якої потім виробляється "маска" з силікону.

  Такий процес триває від двох тижнів до двох місяців, процедура виготовлення коштує близько $2,4 тис."Я думаю, що ця техніка має велике майбутнє в галузі медицини. Я хочу допомогти тим, хто цього потребує", - розповів очільник компанії.

  Крім того, він заявив, що на адресу корпорації надходять численні запити від дослідників, учених і від простих громадян, які потребують пластичних операцій. За його словами, у найближчих планах – навчитися переносити 3D-макет на більш безпечні матеріали. Утім поки що клієнтами японської компанії є здебільшого рекламні агенції та організатори розважальних заходів.

  Попередній матеріал
  У Маріуполі в громадському транспорті помер пенсіонер після сварки з кондуктором
  Наступний матеріал
  У Харкові СБУ викрила ще одне джерело фінансування бойовиків "ДНР"
  Loading...