avtovesti.com

Японія хоче скоротити випадки суїциду від перевтоми

  В Японії прийняли закони, які покликані зменшити кількість суїцидів працівників від перевтоми.

  Через десятиліття після того як термін "karoshi" - смерть від перевтоми - увійшов в японський лексикон, уряд країни все ще бореться і намагається взяти контроль над цією проблемою, повідомляє Bloomberg.

  Японські чиновники збілишили кількість національних свят, але японці як і раніше уникають відпочинку і число пов'язаних з роботою самогубств мало змінилися за останні десятиліття. Показати відданість своїй компанії через жертву і не залишати робоче місце першим ніж його покине керівник, таке відношення глибоко вкоренилося в японських працівників.

  Понад 2 тисячі самогубств трапляється в Японії щороку через надмірну втому від роботи. Законодавці торік вирішили вжити заходів після отримання петиції з підписами півмільйона японців, в якій вони закликали уряд поліпшити ситуацію.

  Опубліковані заходи уряду включають в себе рекомендації компаніям скорочувати робочі години та збільшувати відпустки. Законопроект внесений до парламенту у квітні зобов'язує японські компанії оплачувати відпустки працівникам.

  "Японські компанії, як правило, підштовхують своїх співробітників до понаднормової роботи, а не збільшують кількість персоналу," - сказав економіст SMBC Nikko Securities в Токіо. "Нестача робочої сили змушує фірми в деяких галузях примушувати працівників працювати понаднормово", - додав він.

  Кількість державних свят в Японії складає 16 протягом року, тривалість оплачуваної відпустки - 18 днів.

  Попередній матеріал
  Злітну смугу Донецького аеропорту підірвати було неможливо - "кіборг"
  Наступний матеріал
  Хроніка АТО за добу: Бойовики активізували вогонь в Широкиному, Щасті та Первомайському

  Лікар винайшов рибу, яка рятує людей від анемії

  Дослідження показало, що говорить про людину його статус у Facebook

  В Україні поменшало книголюбів - дослідження

  П'ять мільярдів людей не мають доступу до безпечної хірургії - дослідження