У Лондонському зоопарку почався перепис тварин 5 канал

Перелічити тигрів та комах: у Лондонському зоопарку почалась щорічна "забавка" з перепису тварин

Їх у звіринці майже 18 тисяч, однак така процедура обов'язкова для продовження ліцензії зоопарку

Працівники лондонського зоопарку узялися до своєї традиційної забавки на початку року – перепису підопічних. І якщо пінгвінів порахувати нескладно, то з комахами чи медузами в них чимало клопоту, передає "5 канал".

Зараз до вольєрів співробітники лондонського зоопарку заходять із калькуляторами, камерами та блокнотами в руках. Загалом тут потрібно буде згадати майже 18 тисяч тварин.

"Щорічний перепис тварин необхідний, щоб зрозуміти, скільки їх живе у кожній із секцій. Крім того, це одна з вимог для продовження ліцензії зоопарку. А ще завдяки цим підрахункам ми можемо оцінити, наскільки успішними були наші програми з розведення різних видів тварин протягом року. Ми ділимося цією інформацією з іншими зоопарками і порівнюємо наші досягнення", – пояснює менеджер зоопарку Марк Хаббен.

Для працівників звіринцю перепис тварин – завдання не з легких, адже змусити вихованців всидіти на місці неможливо. Особливо непросто з комахами. Наглядачам доводиться по кілька годин сидіти у вольєрах і чекати, доки ті вилазять зі своїх схованок.

Дивіться також: В Англії показали малюка рідкісних жирафів Ротшильда

Решта дрібних тварин теж не полегшують роботу – виповзають на коліна та плечі працівників, заглядають у блокноти, випрошують ласощі. А рідкісні суматранські тигренята табличку з переліком їхніх імен сприйняли за іграшку. Спершу намагалися відкусити шматок, а потім повалили на землю.

"Розведення суматранських тигрів – наш найбільший успіх за минулий рік. Цей вид нині під загрозою зникнення. І в липні, коли наша тигриця Мелані народила двійню, це стало для нас справжнім досягненням", – каже Марк.

Як відомо, лондонський звіринець – найстаріший науковий парк світу, заснований 1828 року. У ньому живуть більш ніж 750 різних видів тварин.

Вольєри у зоопарку імітують природне середовище. На території закладу є басейн для пінгвінів, саванна для левів, тропічні ліси для лінивців, мавп та мурахоїдів.

Варвара Міранкова, "5 канал"

Попередній матеріал
Лазня, злагодження та привіти з фронту: чим живуть захисники Станиці Луганської
Наступний матеріал
В'ятрович гостро відреагував на ексгумацію рештків письменника Олеся в Чехії

Незвідана Азія: Вчені виявили десятки нових тварин і рослин в басейні річки Великий Меконг

В Англії показали малюка рідкісних жирафів Ротшильда

У Флориді показали дитинча рідкісного малайського тигра, вагою всього 3 кілограми

Елегантність і Щастя: в Атланті показали новонароджених панд-близнючок