Сет Еверман
Сет Еверман setheverman / Instagram

Як "лисий хлопець" за допомогою кількох слів став найпопулярнішим коментатором на YouTube

Читайте по-русски
Один коментар зробив хлопця справжньої знаменитістю

Американський музикант Сет Еверман став першою людиною, чий коментар на YouTube набрав понад 1 мільйон вподобань.

Майже рік тому Еверман залишив коментар під відео Біллі Айліш на пісню Bad guy (Поганий хлопець). Він написав I'm the bald guy (Я лисий хлопець). При цьому, на аватарі користувача YouТube видно, що він дійсно лисий.

Цей коментар став надзвичайно популярним і у жовтні 2019 року YouTube навіть нагородив Евермана спеціальною пам'ятною табличкою. До цього особливу відзнаку отримували лише канали, які набрали понад 100 мільйонів підписників.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

А до 5 липня "лисий хлопець" набрав цілих 3 мільйони лайків. Музикант повідомив про це у своєму Twitter.

Сет Еверман викладає на YouTube свої кавери на популярні пісні, виконані за допомогою різноманітних підручних засобів. Найпопулярніше відео на його каналі набрало понад 63,5 мільйонів переглядів. І це кавер якраз на пісню Bad guy. Зазначимо, оригінальне відео Біллі Айліш на сьогодні подивилися 913,5 мільйонів разів.

Нагадаємо, блогер TikTok, який записує музику за допомогою різноманітних домашніх приладів, зіграв мелодію із "Гаррі Поттера" на пральній машині.

Попередній матеріал
"Слуга народу" впала нижче 30%, "ЄС" набирає більше як 20% – SOCIS
Наступний матеріал
КС взявся за справу про конституційність закону про мову: серед ініціаторів – подання нардепів ОПЗЖ
Loading...