en.wikipedia.org

Wikipedia назвала статті, які за всю історію існування сервісу редагували найчастіше

  Лідером за кількістю виправлень в англомовній версії енциклопедії стала стаття про Джорджа Буша-молодшого. Правки до неї вносилися близько 45,9 тис. разів.

  Результати дослідження опублікували в офіційному блозі адміністраторів сервісу.

  На другому місці опинилася стаття зі списком співробітників World Wrestling Entertainment (WWE) - американської компанії, що займається проведенням заходів професійного рестлінга. На її рахунку - 42,8 тис. правок. Третє місце дісталося статті про Сполучені Штати Америки - 35,7 тис. правок.

  Опис самої Wikipedia - на четвертому місці, його правили 33,9 тис. разів. У десятку найбільш редагованих заміток також потрапили статті про Майкла Джексона (28,1 тис. правок), Ісуса (28 тис. правок), Барака Обаму (24,7 тис. правок) і Адольфа Гітлера (24,6 тис. правок).

  Особливість Wikipedia - в тому, що будь-яка людина може створювати і редагувати статті в ній, прийнявши умови угоди користувача фонду Wikipedia. Додаючи інформацію з компетентних і перевірених джерел, упорядник поступово формує свою репутацію. Модерацією правок займаються спеціально відібрані редактори-добровольці. На сьогодні енциклопедія доступна на 276 мовах.

  Як повідомляв 5.ua, сьогодні, 15 січня 2016 року, в Києві відкрили виставку з нагоди дня Wikipedia. 

  Попередній матеріал
  Українська сторона передала усі списки полонених для обміну ще 6 січня, але відповіді від терористів немає - Геращенко
  Наступний матеріал
  Іран заявив, що в понеділок вийде на ринок зі своєю нафтою