Викрадена немовлям американка відшукала батьків після 23-річної розлуки

  23-річна американка, яку викрали новонародженою, відшукала своїх батьків. Дівчина упізнала себе на фото на сайті з інформацією про зниклих дітей. Вона перебувала у розшуку з 1987 року.

  Карліна Вайт прожила з іменем Нейдра Ненс. Іще підлітком вона підозрювала, що її незаконно удочерили. Дівчина не була схожою на жодного члена родини. Також її непокоїла відсутність свідоцтва про народження та будь-яких документів.

  Крістофер Зіммерман, лейтенант: "Десь у 16 років дівчина хотіла отримати водійські права, і з`ясувалося, що у матері, Енн Петвей, немає ані її свідоцтва про народження, ані картки соціального забезпечення. Тож вона розпочала власне розслідування. Карліна переглядала в інтернеті дані про дітей у розшуку".  

  Якось дівчина побачила на сайті фото, дуже схоже на її власні дитячі світлини. І наважилася написати листа. Після ДНК-тесту з`ясувалося - вона і є немовлям, яке шукають уже 23 роки. Карліну Вайт викрали з лікарні, коли їй було всього 19 днів. Жодних підозрюваних не було, оскільки на той час у шпиталі ще не встановлювали камер відеоспостереження.

  Елізабет Вайт, справжня бабуся Джой: "Роки спливали, дитина дорослішала. Я сказала - можливо, одного дня вона знайде шлях до своєї мами. Так і сталося".

  Карліна Вайт вже давно мешкає сама, працює диспетчером і виховує власну 5-річну доньку. Поліція каже - її випадок унікальний. Зараз ФБР вирішує, чи судитимуть викрадачку немовляти - Енн Петвей. Родина Вайтів вимагає покарати її.

  Марина Кафтан, 5 канал.

  Попередній матеріал
  Ющенко готовий до нової експертизи крові
  Наступний матеріал
  Київський "Сокіл" зазнав третьої поразки у національному хокейному чемпіонаті
  Теги: