Вибори у США: Сару Пейлін розіграли радійники, тітка Барака Обами - нелегалка

  Виборча кампанія в Америці фінішує зі сканадалами. Радійники розіграли Сару Пейлін - представились французьким президентом й вона розповіла їм усе - і плани на майбутне й свої уподобання. А тітка Обами як з`ясувалося - нелегалка, ще й фінансує його вибори - що заборонено законом.

  Задушевна розмова із псевдо-президентом. Сара Пейлін без вагань виклала усі свої секрети "фальшивому" Ніколя Саркозі. Чарівна кандидатка похвалилася, що знається на міжнародній політиці - бо у себе з Аляски бачить Росію. Також повідомила, що хоче стати президентом Сполучених Штатів за вісім років. Не забула і про правила ввічливості - та запросила Саркозі на полювання з гвинтокрилів. Побіцяла - "буде весело!" Та коли  жартівливе інтерв`ю почало ширитися інтернетом, штаб Пейлін заявив, що кандидатка знала про жарт, підігрувала коміку і сама непогано розважилася.

  Допоки Пейлін жартує, демократ Барак Обама завойовує традиційно республіканський штат - Неваду. Розумний політик та хитрий стратег, свого суперника не висміює – натомість щедро обіцяє зміни та економічне зростання. Наймолодшому кандидату у президенти непомітно вдалося розширити свою електоральну мапу – за нього вже готові віддати голоси мешканці тих штатів, які раніше підтримували республіканський табір.

  Барак Обама, кандидат: "Моя віра в американський народ дуже сильна. Тому я йду до вас і говорю з вами. Я бачу вашу працю і ваші бажання і дуже хочу зробити все для нашого процвітання. З вашої підтримки та допомоги ми змінимо країну. Залишилося зовсім мало часу – фактично секунди - до вирішального моменту".

  До президентських виборів залишилося два дні. Кандидати дедалі більше нервують, а їхні прихильники скуповують останні сувеніри з партійною символікою. За останніми опитуваннями, демократ Барак Обама лідирує з незначним відривом у 6 вісотків. Утім, майже сім відсотків виборців ще не визначилися з симпатіями. Тож республіканець Джон МакКейн не втрачає надії.

  ***

  ЗАВАНТАЖИТИ ВІДЕОСЮЖЕТ (6.16Мб)
  Попередній матеріал
  "Квант милосердя" зібрав рекордну касу в перший день прокату у Великій Британії
  Наступний матеріал
  Гордон Браун просить грошей у нафтовиків для подолання фінансової кризи
  Теги:
  Loading...