YouTube / Excélsior En línea

Водій Папи Римського опублікував селфі з понтифіком з "папамобіля"

  Водій Папи Римського Себастьян Гонсалес після публікації у своєму Twitter селфі з главою Ватикану привернув шалену увагу користувачів соцмережі.

  Про це повідомляє The Daily Mail. За інформацією видання, фотографію зроблено в ході візиту глави католицької церкви до столиці Парагваю Асунсьйона. На знімку помітно, що Гонсалес перебуває за кермом так званого "папамобіля", а Папу Римського разом з охоронцями і журналістами видно через заднє скло автівки.

  Відзначається, що репост світлини Гонсалеса зробили більше тисячі користувачів. Після цього він написав на своїй сторінці у соцмережі: "О ні, тепер я - зірка Twitter!" На думку людей, це "найкраще "папоселфі "всіх часів.

  Папа Римський, пише видання, під час свого візиту до столиці Парагваю вже встиг прокоментувати своє ставлення до селфі: "Це інша культура, і я відчуваю себе прадідом. Сьогодні перед моїм від'їздом підійшов солідний поліцейський 40 років і попросив зробити селфі. На що я йому відповів: "Так ти підліток! "Це інша культура, але я з повагою до неї ставлюся", - сказав понтифік.

  Нагадаємо, Папу Римського в Парагваї зустріло близько мільйона людей.

  Попередній матеріал
  Суд розглядає справу екс-беркутівців Зінченка та Аброськіна
  Наступний матеріал
  Встановлення газових лічильників у квартирах українців мають завершити до кінця року - Нацкомісія