Внесок гомосексуалів у розвиток американського суспільства вивчатимуть школярі в США

  Внесок гомосексуалів у розвиток американського суспільства - вивчатимуть школярі в США. Відповідний проект закону ухвалили минулого місяця. Нова ініціатива спричинила хвилю обурення та критики. Її противники - вже організували збір підписів за заборону нововведення.

  Ірен Рохас Керол - одна з тих, хто залюбки розглядає експонати в музеї історії геїв. Вона - голова об`єднання гетеро та гомосексуалів. Ірен запевняє - те, що в дитинстві вона не мала освіти про сексуальні стосунки, спричинило багато проблем в її житті.

  Ірен Рохас Керол, голова об`єднання гетеро та гомосексуалів: "Те, що я не вивчала історії геїв - змусило мене почуватися ніби за бортом. Як гомосексуал, я відчувала себе зайвою в цій країні".

  Але тепер школярі її рідного штату Каліфорнія вивчатимуть у школах новий предмет. Це історія внеску гомосексуалів у розвиток американського суспільства. Новий закон затвердив мер міста Сан-Франциско, Марк Лено. На його думку - американська влада занадто довго цензурувала це питання.

  Марк Лено, мер Сан-Франциско: "Ми не приховуємо від наших учнів важливі історичні події, до яких були причетні геї. Серед них були відомі політики, бізнесмени та митці. В кількох школах Лос- Анджелеса на уроках історії вже не забороняють говорити про відомі постаті, які були гомосексуалами. І це позитивно відобразилося на дітях. Вони перестали знущатися над представниками нетрадиційної орієнтації". 

  Але у проектк вже є противники - деякі батьки вважають такі уроки у школі - недоречними. Зараз вони збирають підписи, щоби заборонити нововведення. Проти вивчення геїв - уже декілька сотень людей.  

  Карен Інгленд, речник організації противників закону: "Теми гомосексуалів треба обговорювати вдома з батьками, а не привселюдно в школі. До того ж, викладатимуть цей предмет у початковій школі, це занадто рано. Навіщо їм знати про сексуальні вподобання історичних постататей? Адже ми вивчаємо їх за досягнення, а не орієнтацію".

  До жовтня цього року, батьки, які не згодні з рішенням місцевої влади, мають зібрати більш ніж півтисячі підписів. Якщо ж це їм не вдасться - закон набере чинності вже наступного навчального року - тобто восени 2012.  

  Ольга Дацюк, "5 канал"

  Попередній матеріал
  Заворушення у Болівії
  Наступний матеріал
  У Бразилії відбувся конкурс краси серед дідусів
  Теги: