Влада КНР подовжила аренду пари панд для Вашингтонського зоосаду

  Справжнє свято у Національному зоопарку Вашингтона. Китай погодився продовжити термін проживання у американському зоосаді для двох рідкісних гігантських панд.

  Тварини прибули до США 10 років тому, за домовленістю про оренду. За цей час відвідувачів у американському національному зоопарку значно побільшало, особливо після того, як у панд народився малюк. Перебування Мен Сіань та Тянь Тянь у національному зоопарку Вашингтона коштувало американським платникам податків 10 мільйонів доларів, повідомляють місцеві ЗМІ. Термін перебування тварин у Америці сплив цього тижня. Втім, китайська сторона погодилася залишити панд у США ще на п`ять років. Відповідні документи сторони підписали напередодні.

  Кен Салазар, міністр внутрішніх справ США: "Досягнута угода - вигідна усім. Вона порадує багатьох американців, які просто у захваті від цих чудових тварин. А для китайської сторони такий обмін - ще один спосіб допомогти зберегти рідкісний вид".

  Чен Найкін, дружина посла Китаю у США: "Судячи з величезної кількості радісних облич, мешканці Америки дійсно люблять гігантських панд. Тварини є справжнім символом американсько-китайської дружби".

  Попередній матеріал
  У Мексиці затримано рекордну партію наркотиків
  Наступний матеріал
  АП озвучила нові звинувачення членам уряду Тимошенко
  Теги: