Нацбанк витратить на захист від хакерів 5 млн грн
www.autocentre.ua

Відтепер британці зможуть застрахуватися від онлайн-тролінгу

  Одна з найбільших американських страхових компаній Chubb запропонувала громадянам Великої Британії застрахуватися від можливого переслідування в інтернеті та онлайн-тролінгу.

  Про це повідомляє портал Business Insider.

  Ліміт виплат за полісом становитиме 50 тис. фунтів (близько 1 млн 808 тис. грн станом на 14 грудня). У списку покриваються видатки - витрати на консультації психолога і тимчасову зміну місця проживання. Додатково потерпілі зможуть відшкодувати гроші, витрачені на найм піар-фахівців для розробки заходів із порятунку репутації й оплату праці фахівців із кібербезпеки.

  Програма розрахована насамперед на батьків, чиї діти зазнають переслідувань у мережі. Однак, за заявою компанії Chubb, поліс також покриє витрати дорослих клієнтів, які позбулися роботи або були змушені взяти відпустку через онлайн-тролінг чи наклеп на свою адресу, опублікований в інтернеті.

  За встановленими Chubb правилами страхування, вимагати відшкодування можуть ті, кого тричі або більше переслідувала, ображала або залякувала в онлайні одна й та сама особа або група осіб. У компанії пояснили, що додали до переліку послуг страховку від інтернет-переслідувань за результатами опитування цільової аудиторії і продавців страхових полісів.

  Як повідомляв 5.ua, у 2010 році в США викрили найбільшу в історії аферу зі страхуванням. 

  Попередній матеріал
  Тандіт: Бойовики катують у неволі українських військових
  Наступний матеріал
  Уночі терористи 11 разів обстріляли українські позиції