YouTube / MrFunnyMals

Ветеринари просять припинити залякування котів огірками

  Ветеринари попросили користувачів інтернету, які викладають в мережу відео з котами, яких лякають огірками, припинити знущатися над тваринами.

  Сюжет відео однотипний: огірок непомітно підкладають до тварини ззаду і, коли кішка помічає його у себе за спиною, вона панікує і високо підстрибує або втікає, повідомляє National Geographic.

  Видання опитало фахівців, і вони відзначили, що у котів немає страху перед огірками, проте тварин лякає ситуація, коли у них за спиною несподівано виявляється предмет незнайомої форми, якому не місце на підлозі. За словами ветеринарів, подібні дії з боку власників рівносильні будь-яким іншим формам залякування, які несприятливо впливають на психіку домашніх улюбленців.

  Так, Джилл Голдман, сертифікований біхевіорист тварин із південної Каліфорнії, говорить: "Якщо ви робите це задля сміху, це у мене викликає запитання щодо вашої людяності". Окрім того, автор книги "Почуття котів" (Cat Sense) Джон Бредшоу з університету Брістоля у Великій Британії наголосив, що така поведінка людей "викликає презирство".

  За інформацією видання, спочатку відеопідбірку з котами, в якій тварини лякаються огірків, виклало на своїй сторінці в Facebook видання Huffington Post. За п'ять днів, починаючи з 14 листопада, відео подивилися більше 75 млн разів.

  Як повідомляв 5.ua, у червні 2015 року на Алясці відважна кішка прогнала ведмедя від будинку господарів.

  Попередній матеріал
  Конституційний суд встановить правомірність зростання тарифів на газ для населення
  Наступний матеріал
  В Україні ліквідували ДАІ, МРЕВ і довідки-рахунки на авто