відкриті джерела

Вануату запропонувала Росії безвізовий режим

  Влада тихоокеанської острівної держави Вануату має намір скасувати візовий режим з Російською Федерацією.

  Про це повідомляють офіційні російські ЗМІ з посиланням на слова міністра закордонних справ і зовнішньої торгівлі Вануату Сато Кілмана, передає "УНІАН".

  "Сподіваюся, що в ході мого візиту буде підписано двосторонню угоду про скасування візового режиму для громадян двох країн... Ми дуже зацікавлені в такій угоді, вона дозволить приїжджати на Вануату великій кількості росіян - туристів і ділових людей", - сказав Кілман напередодні свого першого офіційного візиту до Москви.

  Як зазначається, міністр закордонних справ і зовнішньої торгівлі Вануату прибуває до Москви в понеділок. На наступний день мають відбутися його переговори з главою зовнішньополітичного відомства РФ Сергієм Лавровим.

  Вануату - острівна держава в Тихому океані, яка отримала незалежність у 1980 році. Раніше островами, відомими під назвою Нові Гебріди, спільно керували Великобританія та Франція. Чисельність населення республіки Вануату - близько 200 тис. жителів. Основу економіки складає сільське господарство, насамперед експорт кокосових горіхів.

  Попередній матеріал
  Суд продовжив арешт Штепи до 28 травня
  Наступний матеріал
  Турецький літак здійснив вимушену посадку у Касабланці через загрозу вибуху

  Щонайменше 45 людей загинуло внаслідок шторму на островах Вануату

  Рятувальники із Нової Зеландії та Австралії прибули до Вануату

  За спробами бойовиків захопити нові території Донбасу стоїть Росія - НАТО

  Адмірал ВМС: Росія може завдати удару по Україні з моря, але не стратегічного