wikipedia.org

В Японії у зоопарку макаку назвали на честь доньки принца Вільяма

  Керівництво зоопарку Takasakiyama, що розташований в японській префектурі Оіта, вирішило назвати макаку Шарлоттою на честь новонародженої доньки принца Вільяма.

  Про це повідомляє Lenta.Ru з посиланням на місцевий портал Kyodo News.

  Як зазначає видання, за місцевою традицією, ім'я першої мавпи, яка з'явиться на світ у звіринцеві цього року, вибирають жителі регіону шляхом онлайн-голосування.

  Також відзначається, що за ім'я Шарлотта проголосували я майже 60 тис. осіб. Серед інших популярних варіантів були імена Кей (на честь відомого японського тенісиста Кея Ніcікорі) та Ельза (на честь головної героїні діснеївського мультфільму "Холодне серце").

  За інформацією видання, після оголошення результатів голосування зоопарк зазнав різкої критики з боку жителів країни. Відзначається, що керівництво звіринцю отримало безліч телефонних дзвінків та електронних листів, в яких люди попросили змінити ім'я макаки. Наприклад, один з критиків сказав, що йому не дуже б сподобалося, якби якусь англійську мавпу назвали на честь японського імператора. Пізніше офіційний представник зоопарку підкреслив, що в Takasakiyama обговорюють можливість зміни імені макаки. 

  Нагадаємо, нещодавно кервіництво японського готелю запропонувало гостям "номери плачу".

  Попередній матеріал
  Держприкордонслужба фіксує збільшення обстрілів із боку бойовиків у зоні АТО
  Наступний матеріал
  Всі втомилися, захотіли спати, і я теж, тому ми просто заснули в аеропорту – Шкіряк

  У Японії кервіництво готелю запропонувало гостям "номери плачу"

  Японський міст побив рекорди нахилу дороги (ФОТО)

  Японський скульптор створює композиції з молочної пінки

  У Японії за давнім звичаєм борці сумо лякали дітей