http://yarnovosti.com/

В російському Ярославлі встановили світлофор прямо посеред пустиря

  В російському місті Ярославль активісти виявили світлофор, який стоїть прямо посеред галявини, де немає жодних доріг.

  Про це пишуть "Ярославские новости".

  Як повідомляється, світлофор виявили в рамках моніторингу стану автомобільних доріг представники регіонального відділення "Загальноросійського народного фронту в Ярославській області".

  Світлофор встановлений на пустирі неподалік від будинку №11 на вулиці Будівельників.

  "У 2014 р міська влада планувала побудувати дорогу на вулиці Будівельників. Через нестачу фінансування ця ідея залишилася на папері. Але світлофор в місці передбачуваного перетину з дорогою на Бабича поставили", - розповіла виданню член регіонального штабу ОНФ, керівник регіональної робочої групи"Якість у повсякденному житті" Тетяна Бородіна.

  Активісти вивчили інформацію, яка опублікована на офіційному сайті держзакупівель, і підрахували, що встановлені в Ярославлі світлофори коштують у середньому близько 2 млн руб.

  Як з'ясувалося, цей світлофор ще й працює.

  "Можливо, приблизно стільки було витрачено з бюджету міста на покупку світлофора на неіснуючій дорозі. Більше того, цей світлофор працює, а це означає, що з казни витрачаються гроші на його утримання", - зазначають у регіональному ОНФ.

  В даний час громадські готують звернення в департамент міського господарства мерії Ярославля, щоб отримати інформацію про точну вартість світлофора, витрати на його утримання, а також про перспективи цього об'єкта.

  Попередній матеріал
  СБУ затримала бойовика, який зберігав у телефоні фото і відео своїх злочинів
  Наступний матеріал
  Міносвіти позбавило трьох осіб наукового ступеню за плагіат