Грани

В російській школі почали випускати газету "Юный путинец"

Таким чином проявили вірнопідданські настрої учні та вчителі чебоксарської школи №54.

Новину повідомляє російська "Новая газета" з посиланням на місцеві ЗМІ. За їхньою інформацією, ініціаторами створення такого видання стали саме школярі.

Редактором газети начебто є старшокласниця місцевої гімназії №5. У місцевому виданні "Грани" вона опублікувала матеріал під назвою "Юный путинец" - порятунок від рутини", де розповіла, що школярі "вирішили створити "сховище", в якому будуть відображені яскраві частинки їх шкільної та позашкільної життя: враження, фотографії і нариси, які створять самі. Так народилась ідея випускати газету "Юный путинец". "Кожен клас – це маленька держава зі своїми традиціями. Звичайно, жодна держава не схожа на іншу", – зазначено у повідомленні.

Чому для газети було обрано саме таку назву – не повідомляється. На титульній частині головної сторінки зображено силует Путіна позаду двох дитячих силуетів. Що мається на увазі – схематичний еволюційний шлях російських школярів, які задкують до рівня Путіна, чи те, що кремлівський ватажок ховається за їхніми спинами – також не пояснюється. Зате на останній сторінці газети опубліковано двозначний жарт про поліцію і хлопчика, який мріє стати шпигуном.

/
/
/

Попередній матеріал
Зона АТО: 18 обстрілів за день на Донецькому та Маріупольському напрямках
Наступний матеріал
П'ять планет вишикувалися в один ряд вперше за понад десять років

У Керчі знищили останнього Путіна

"Нє понял": на газовому форумі в Ірані Путіна залишили без перекладу

В окупованій Керчі білборди і стіни розписали популярними характеристиками Путіна

Три кішки "затьмарили" на саміті G20 Обаму і Путіна