фото РИА Восток-Медиа

В Росії черговий скандал через танець "тверк" – тепер у Владивостоці

  Місцеві дівчата станцювали "тверк" на тлі місцевого "Російського мосту", і знову знайшлись люди, яких це обурило.

  Танцівниці з Владивостока виконали танець популярного зараз напряму twerk на тлі так званого "Російського мосту", спорудженого у місті до саміту Азійсько-Тихоокеанської економічної співпраці (АТЕС). Відеоролик відвертого танцю стрімко набрав популярність в мережі, повідомляє місцева агенція "Восток-Медіа".

  Попри численні скандали, дівчата з Владивостока вирішили підкорити інтернет-користувачів виконанням танцю в стилі bootydance. П'ять учасниць відеоролика ритмічно танцювали і трясли п'ятою точкою під пісню Flo Rida feat. Sage The Gemini GDFR. Придумала танець хореограф Катерина Гладкова.

  Відвертий відеоролик викликав справжній ажіотаж у мережі Інтернет – кількість переглядів перевалило за кілька тисяч. Більшість користувачів, схвалили і оцінили творчість, проте знайшлися і ті, кому такі танці на камеру здалися надто вульгарними. Частина коментаторів "розпусні" руху недоречно виконувати на тлі символу саміту АТЕС – бо не для цього його будували. Ймовірно, через розпалювання скандалу оригінальне відео невдовзі видалили з YouTube, однак його уже перезалили інші користувачі.

  Буквально недавно Росію струсонули скандали через танець "тверк" у виконанні неповнолітніх "бджілок", курсантів, а також на тлі воєнного меморіалу у Новоросійську.

  Попередній матеріал
  Прикордонники з початку року не пропустили на окуповану територію більше 200 тисяч тонн вантажу
  Наступний матеріал
  З 27 травня профспілки України розпочнуть серію пікетів уряду

  Прокуратура РФ перевіряє відео з новоросійськими кадетами, які танцюють тверк на танку Т-34

  В Єгипті росіянку за танець живота в костюмі кольорів прапора країни відправили до в'язниці

  У Новоросійську учасниці танцю біля меморіалу "Мала земля" отримали до 15 діб арешту

  В Росії відродять систему примусової праці сталінського ГУЛАГу