georgefox.edu

В одному із вишів США змайстрували гігантське колесо з коробок від iMac

  Винахідники охрестили свій виріб iWheel.

  Про це пише Meduza.

  1 серпня соцмережами розлетілася світлина двох чоловіків разом із колесом, яке вони змайстрували із коробок від комп'ютерів iMac. Згадані коробки мають форму трапеції, тому складаються не в стос, а "закручуються" по колу.

  Зокрема, знімком поділився Кріс Еспіноза, один із перших десяти співробітників Apple.

  Як з'ясувалося пізніше, знімок був зроблений в університеті Джорджа Фокса. У блозі навчального закладу розповідається, що системний адміністратор Майк Кампадоур більше року тримав у підсобці однієї з аудиторій 34 коробки від аймаків, виношуючи свою ідею. Коли декан інженерного факультету, де зберігалися коробки, поцікавився у Кампадоура, чому той їх не викине, системний адміністратор відповів, що коробки потрібні йому для проекту.

  У липні університет отримав нові комп'ютери, і Кампадоур нарешті зміг зібрати свій iWheel (або айКолесо). Спочатку він вирішив залишити пінопласт всередині коробок, але так колесо вийшло заважким.

  Нарешті, 31 липня Кампадоур покликав на допомогу колегу Ріка Басса, і разом вони зібрали гігантське колесо. І, з огляду на кадри відео, весело в ньому покаталися.

  Після того як фотографія з гігантським колесом розійшлася мережею, деякі користувачі стали вимагати звільнити Кампадоура за те, що три коробки він вставив в колесо не тією стороною. А до Басса в магазині підійшов незнайомець і поцікавився, чи він катався в iWheel.

  Нагадаємо, американець змайстрував крокуючу машину з дрилем замість двигуна. 

  ‎  

  Попередній матеріал
  Посол: Заява Бурджанадзе про Крим не відображає настрої грузинського населення
  Наступний матеріал
  Аваков назвав сім міст, де з вересня стартує набір до нової поліції