лондон рожеві історичні пам'ятки
5.ua

В Лондоні історичні пам'ятки підсвітили рожевим на честь народження доньки принца Вільяма та Кейт

  Народження нового члена королівської родини - доньки принца Вільяма та герцогині Кембриджської Кейт Міддлтон - мешканці британської столиці відзначили спеціальною підсвіткою історичних пам'яток.

  Рожевим підсвітили Тауерський міст, знамените оглядове колесо Лондонське Око, фонтани на Трафальгарській площі. А на верхівці найвищої вежі британської столиці одразу після народження принцеси з'явився напис "Це дівчинка".

  Друга дитина герцога та герцогині Кембриджських з'явилася на світ у суботу, 2 травня. Імені дівчинці ще не дали. Втім, букмекери по усьому світу вже кілька місяців активно приймають ставки з цього питання. У фінал вирвалися імена Еліс та Шарлот. Друга дитина Кейт з'явилася на світ із запізненням. Очікували, що пологи почнуться ще у другій половині квітня. Новонароджена принцеса посяде четверте місце у черзі престолонаслідування - після діда, батька та брата.

  Перша дитина принца Вільяма та герцогині Кембриджської Кейт Міддлтон з'явилася на світ 22 липня 2013 року. Первісток отримав ім'я принц Джордж Александр Луї.

  Попередній матеріал
  Рятувальники продовжують оглядати пожежонебезпечні райони у зоні відчуження - ДСНС
  Наступний матеріал
  Сили АТО минулої ночі не обстрілювали Донецьк - МЗС

  Дружина принца Вільяма народила доньку

  Кейт Міддлтон перемогла принца Вільяма під час гонки на яхтах

  Восьмимісячний принц Джордж відправився у перший закордонний візит

  Принца Джорджа не взяли на різдвяну службу через його погану поведінку