В Іспанії люди лаштуються на ніч у кілометровій черзі, щоб знятися в масовці "Гри престолів"

  Для зйомок сцен шостого епізоду серіалу шукають 2400 статистів віком від 18 до 65 років.

  В іспанських містах Тудела та Жирона близько 3 500 осіб вишикувались у довгу чергу заради епізодичної ролі у відомому американському серіалі "Гра престолів". Про це пише Metro.

  Кастинг-компанія Modexpor шукає 2400 статистів віком від 18 до 65 років для зйомок сцен шостого епізоду серіалу, дія якого розгортається в Іспанії. Видання припускає, що така кількість персонажів необхідна для "заповнення" вигаданих міст всесвіту "Гри престолів".

  На проби просять не приходити людей із сильно розвиненою мускулатурою та з татуюваннями. Як зазначається, найбільш охочі потрапити до проекту розбили на ніч табір, довжиною майже в 1 км. 

  Як ми повідомляли раніше, на початку червня цього року в сафарі-парку в Південно-Африканській Республіці левиця загризла 29-річну Кетрін Чеппелл, графічного дизайнера американського серіалу "Гра престолів". Чеппелл займалася збором коштів для організації фонду із захисту тварин від браконьєрів. Під час сафарі, вона порушила правила безпеки і відкрила вікно, щоб сфотографувати великих кішок. В той самий момент на неї і напала левиця.

  Попередній матеріал
  Хроніка АТО за добу: Бойовики не припиняють вогонь на околицях Донецька
  Наступний матеріал
  Україна і Болгарія домовилися про будівництво переправи через Дунай – Клімкін